Hava Tabancaları & Güvenlik Ürünleri

VERİMLİ, GÜVENLİ ve GÜÇLÜ BASINÇLI HAVA TABANCALARI

Güvenli Hava Tabancaları, yüksek verimli hava ve “laminar” akış oluşturmak, sıkıştırılmış hava kullanımını ve gürültüyü en aza indirgemek için verimli hava püskürtme uçları ve hava püskürtmelerimizi bir araya getiren dayanıklı, emniyetli ve ergonomik tasarımlarıyla rahat kullanımlıdır. Kullanım amacınıza uygun olanını seçebilmeniz için iki tip hava tabancası vardır. Kolay Kavranır Hava Tabancası veya Kolay Tutulur Butonlu Tabanca olarak modeller ikiye ayrılır.

Bütün Nex Flow Güvenli Hava Tabancaları ile Nex Flow Hava Nozulları ölü basınç noktaları için OSHA CFR 1910.242(b) standartını karşılamaktadır. Ses seviyesini önemli ölçüde düşürerek, düşük enerji kullanımı sağlamaktadır.

Nex Flow, hava nozul ve jetlerinin kullanımıyla, ilgili birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Hava akımını yükselten nozullarımız sayesinde tüketilen basınçlı havanın 25 katı kadar hava akımı sağlayabilirsiniz. Her farklı nozulun farklı bir ölçüsü vardır ve daha güçlü hava için her zaman daha fazla hava tüketilir. Bununla birlikte açık uçlu jet ve hava tüpleriyle karşılaştırıldığında 10 dBA kadar gürültü azalır.

Ürün çeşitlerimiz, doğru nozul seçimiyle birçok sanayi uygulamasına çözüm üretebilir.
Nex Flow/Tierre Hava Tabancaları Broşür


Vakum Tabancası Videosu için tıklayınız...GÜVENLİK ÜRÜNLERİ - Sabit Regülatörler ve HoseGuard