Hakkımızda

 

Firmamız; uzun yıllar sektör tecrübesi neticesinde kurulmuş olup, endüstriyel tesislere yönelik basınçlı hava sistemleri  konusunda teknik danışmanlık, yatırım danışmanlığı, proje tasarımı, teknik şartname / keşif dosyası hazırlama, kompresör ölçüm ve verimlilik analizi, eğitim, tamamlayıcı ürün tedarik ve mekanik tesisat projelendirme, uygulama, keşif, metraj hizmetleri vermektedir.

Enerji kaynakları konusunda büyük oranda dışa bağımlı bir ülkede yaşadığımızın bilincinde olarak; SEL Basınçlı Hava Mühendislik ve Danışmanlık, tüm projelerinde temel prensip olarak enerji verimliliği ile yatırım ve işletme maliyetlerinin optimizasyonunu esas almıştır.

SEL Basınçlı Hava Mühendislik ve Danışmanlık olarak, müşterilerimizin çıkarını her şeyin önünde tutmakta, müşterilerimize en iyiyi, en yeniyi, en uygun koşullarla sunmayı amaçlamaktadır. Siz değerli müşterilerimize faaliyet alanımıza giren konularda, gerekli her tür desteği vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, saygılarımızı sunarız.

 

Misyonumuz...

 

Başlangıç noktamız; endüstriyel tesislerin basınçlı hava sistemlerinde enerji tüketimini azaltmak, tasarruf sağlamak…

Gerçekleştirdiği bütün projelerde; temel görevimiz enerji tasarrufu sağlayacak, çevreyi koruyan çözümler üretmek. 

Mükemmelleşmeyi esas alarak; bilim ve insan odaklı çalışma anlayışımızı, kalite, verimlilik ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız ile birleştirerek, kurumsal prensiplere uygun olarak Türk sanayisinin gelişmesine katkıda bulunarak ve müşterilerimize yüksek kaliteli / güvenilir hizmet ve ürünler sunmaktayız.


Vizyonumuz...

Üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş teknoloji kullanarak bilimin ışığında istenen kaliteyi sunmak.

Sektörde sağlıklı büyümek; faaliyet gösterdiği bu sektörde ulusal ve evrensel değerler ışığında öncelikle güvenirliğiyle, girişimciliğiyle, başarısıyla ve de saygınlığıyla tanınan itibarlı bir danışmanlık şirketi olmak ve bu süreçte beraber yol aldığı nitelikli insanlar ile birlikte ilk olarak içinde bulunduğu toplumun, bölgenin ve ülkemizin gelişimine her anlamda katkı sağlamaktır.

Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.